Pilot status

IN THE AIR LANDED OUTLANDED


18m CLASS
Damian Goldenzweig
Gyorgy Gulyas
Tenley Nelson
Olivier Sevrin 29
Takeshi Maruyama 2C
Svend Andersen 2C
Bert Schmelzer 2X
Mike Young 57
Erik Nelson 5E
Bob Fletcher 70
Börje Eriksson 7X
Patrick Driessen 8Q
Arne Boye-Moller AB
Vladimír Foltín AJ
Alberto Pozzi AY
John Buchanan BB
Branko Blagojevic BP
Peter Szabo BX
Juerg Haas CH
Giancarlo Grinza CU
Łukasz Wójcik D3
Russell Cheetham E1
Rolf Friedli F
Jean-Denis Barrois FM
Christophe Cousseau FM
Adam Woolley HC
Mario Kiessling I
Katrin Senne IG
Pavol Černý LB
Susan Goudriaan LG
Adomas Grabskis LR
Bernhard Leitner LV
Luka Znidarsic LZ
Jeroen Verkuijl ML
Oscar Goudriaan OG
Piotr Jarysz PL
Roman Mracek QX
Tomas Suchanek QZ
Gunnar Axelsson TC
Teet Jagomägi TP
Peter Millenaar VY
Hannu Halonen W
Wolfgang Janowitsch WO
Martti Sucksdorff WS
Jerzy Szemplinski XG
Matthias Sturm XM
20m CLASS
Tobias Ladenburger
Leonard Krohmer
Garry/Steve Coppin/Jones 66
Antti Lehto AM
Juha Sorri AM
Karin Schlosser ARC
Heinz Weissenbuehler ARC
Simon San Sebastian BD
Javier Gaude BD
Lubik Jakubcak CAR
Branislav Jesenský CAR
Michal Lešinger DX
Daneš Grula DX
Jeanmotte Yves F2
Alexandre Emmanuelidis F2
Laurent Aboulin FP
Aude Untersee FP
Peter Hartmann GG
Christian Derold GG
Vladas Motuza IV
Igor Volkov IV
Tom Jorgensen JT
Henning Kjersgaard Nielsen JT
Rainer Cronjäger KA
Stefan Sidler KA
Christoph Matkowski MD
Sebastian Kawa MD
Matthew Scutter selected
Daniel Kiss SX
Csaba Rehus SX
Stefano Ghiorzo TS
Giacomo Dall'Olio TS
Allan Barnes V8
Henrique Navarro XX
Luis Carlos Affonso XX
Open CLASS
Michael Sommer
Egon Otto Rehn
Henrik Breidahl 14
Sylvain Gerbaud 72
Andrew Davis 80
Jan Walther Andersen A
Hadriaan van Nes APU
Mauro Brunazzo AS
Laszlo Halasz BY
Jim Acketoft DD
David Coggins DT
Philippe de Péchy EJ
Uys Jonker EVO
Petr Tichý EX
Sebastian Eder FJ
Richard Bartolf HAB
Guido Halter HU
Pierre de Broqueville IP3
Riccardo Brigliadori LEO
Sven Kolb LS
Petr Krejcirik LX
Peter Harvey N1
Zdzislaw Bednarczuk P
Michael Robison PWR
Rene Schoenmann RS
Owe Engström TP
Scott Percival V
Ap Kotze W2
Felipe Levin WB
Roland Termaat XT
Zoran Frenc ZF